28
May

FUTURA 5.7 Krypton 44m2 – стан за креативни и динамични личности

[stm_post_info]

Инспириран од формата, од чистината на кристалите, острите агли и кубизмот, КРИПТОН со своите 44м² максимално искористен простор е вистинска уметност на живеењето.
Моќните обработки на ѕидови се проткаени со суптилната, а ефективна линија инспирирана од кристалите.
Наменет е за креативци кои го вреднуваат модерниот и удобен начин на живот, каде комфорот е вистински луксуз во брзото живеење, а воедно традиционално ја задржува приватноста на Вашата спална соба, панорамата кон градот убав и сите останати простории кои и се потребни на една млада дама.
Кристалите се секогаш во мода, па така Вашиот КРИПТОН ќе биде секогаш ин!

FUTURA – The Future Is Here! 🚀

Побрзајте и резервирајте го Вашиот иден дом на 071/415-094 или 02/310-3816.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]