01
Jul

Futura 5.4 Magma – Дали сте подготвени за ерупција?

[stm_post_info]

Магмата со својата голема енергија и моќ предизвикува вулкански ерупции. Овој стан со своите 60 квадрати во себе содржи енергија која секојдневно ќе ја разгорува креативната и активна нишка во Вас. Па така, ниту еден ден нема да Ви биде ист како претходниот.

Комбинацијата на сива и огнено портокалова боја е енергична, и чувствувате како во Вас се акумулира енергија за да ги постигнете сите работи кои што сте ги посакувале – исто како што магмата со своето движење го предизвикува вулканот да еруптира. #Futura 5.4 Magma 60м² е иделен стан за семејство со силен карактер, стан кој ја почитува индивидуалноста и на одличен начин ја отсликува енергијата на секој станар. Големата дневна соба ќе биде место за заеднички дружења, а терасата со поглед кон падините на Водно за уживање во залезот на сонцето.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]