07
Jul

FUTURA 5.1 Stardust – Создаден од ѕвездена прашина

[stm_post_info]

Станот е еден од клучните фактори за создавање на топол дом и вистински среќно семејство, исто како што е ѕвездената прашина за галаксијата. Водени од оваа идеја, го концепиравме Futura 5.1 Stardust 77м². Во него, низ совршен баланс, се проткаени сребрена, златна и бела боја, правејќи го просторот луксузен. Sturdust е наменет за семејства кои се ориентирани кон модерниот начин на живот, но се однесуваат со почит кон традиционалните вредности.
Со две спални соби, една детска и две бањи овозможува приватност за секој член на семејството, а големата дневна соба ќе биде место каде ќе се креираат задничките спомени. Големата тераса со поглед кон прекрасното Водно е идеална за оддишка во секој дел од денот.

#FUTURA – The future is here ➡️ https://bit.ly/3d0aHgw! 🚀

За повеќе информации контактирајте нè на 📱071415094, ☎️ 023103816 или 📧 contact@elenalukahome.com

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]