13
Aug

FUTURA Sputnik 39m2 – Влетајте во иднината под свои правила

[stm_post_info]

Брзиот и модерен начин на живот наложува да имате свој простор во кој ќе може да се повлечете на крајот од денот и целосно да се посветите на себеси. Простор кој Ве смирува, но и Ви дозволува да се изгубите во својот свет. Токму затоа го создадовме FUTURA Sputnik 39м² – интимен стан од кој можете да креирате сопствена галаксија и да се препуштите на фантазиите.
Воден од идејата за едноставност и ефективност, секој сегмент од Sputnik e во функција на живеењето. Пресечените форми во портокалови нијанси му даваат силен карактер и разиграност.

#FUTURA Sputnik 39м² – Патувајте во времето и просторот под свои правила, во простор кој е единствено Ваш. Кликнете ТУКА за кратка презентација.  🚀

За повеќе информации контактирајте нè на 📱071415094, ☎️ 023103816 или 📧 contact@elenalukahome.com

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]