13
Aug

Futura Supersonic 40m2 – Vibe From The Future

[stm_post_info]

Supersonic – стан создаден за јубителите на концерти и на звук со идеален распоред за оние кои живеат со полни гради. Пригушените светла и неонско зелени нијанси ќе Ви пружат невидена забава во својот дом. Futura Supersonic со 40м² е дефинитвно вајб за млади и креативни луѓе, со силен карактер. Големата дневна соба и трпезариски простор ќе биде омилено место каде ќе се забавувате со Вашите пријатели и семејство.

#FUTURA Supersonic – Vibe from the Future. Погледнете ја презентацијата за станот ТУКА. 🚀

За повеќе информации контактирајте нè на 📱071415094, ☎️ 023103816 или 📧 contact@elenalukahome.com

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]