01
Sep

#InteriorCorner: Декоративни перничиња за да го освежите домот

[stm_post_info]

Декоративните перничиња се најлесниот и најефтиниот начин да го освежите Вашиот дом. Може да ги менувате според сезоните и трендовите, да ги комбинирате колку сакате и да ја искажете Вашата креативност и карактер, и Вашиот дом секогаш ќе изгледа беспрекорно.  И што е најважно, тие се удобни и практични.
Ние, во Elena Luka Home, сме големи љубители на внатрешното уредување и секојдневно скроламе низ прекрасните ентериери на Instagram. А за Вас одвоивме неколку особено убави комбинации на перничиња кое се надеваме дека ќе Ве инспирираат и Вие да ја направите Вашата омилена комбинација.


Нема ништо поубаво од тоа да имате свој дом кој може да го уредите по Ваш вкус. Elena Luka Home Ви нуди објекти изгради по светски стандарди и станови со максимално искористен простор и со многу светлина. Погледнете ја интерактивната презентација од нашиот најнов објект Futura ТУКА и најдете го Вашиот дом од соништата.
За време и свет кој никогаш не стои мирно.

За повеќе информации контактирајте нè на 📱071415094, ☎️ 023103816 или 📧 contact@elenalukahome.com

View this post on Instagram

Cushion obsession

A post shared by @ merimeriarsinc on

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]