23
Sep

#Interior Corner – Шарен и весел декор 🌈

[stm_post_info]

Иако есента е на прагот, тоа не значи дека нашиот дом треба да биде украсен во бои карактеристични за ова годишно време. Пуштете ја Вашата креативност ,,на слобода”, уживајте додека го создавате Вашиот дом од соништата.
Бидејќи и ние уживаме во живи бои кои се одлично искомбинирани, решивме да Ве инспирираме со неколку преубави постови од Инстаграм.

Верувајте дека ќе Ви го разубават денот со позитивната енергија која ја шират. 🌈


Нема ништо поубаво од тоа да имате свој дом кој може да го уредите по Ваш вкус. Elena Luka Home Ви нуди објекти изгради по светски стандарди и станови со максимално искористен простор и со многу светлина. Погледнете ја интерактивната презентација од нашиот најнов објект Futura ТУКА и најдете го Вашиот дом од соништата.
За време и свет кој никогаш не стои мирно.

За повеќе информации контактирајте нè на 📱071415094, ☎️ 023103816 или 📧 contact@elenalukahome.com

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]