22
Nov

Шарени дневни соби во кои ќе се заљубите

[stm_post_info]

Зошто не направите вашата дневна соба да биде најинтересната просторија во домот? Занемарете ја традиционалната бела боја и направете ја шарена и забавна.

Креирајте модерна дневна соба која ќе ви даде дополнителна енергија и ќе направи да се чувствувате добро. Можете да ја обоите во виолетово, жолто, зелено, портокалова или пак да ги измешате сите овие бои. Постојат безброј различни можности. Само треба да ја одберете онаа која одговара на вашиот стил у вкус.

Погледнете ги фотографиите и пронајдете инспирација за тоа како да ја „обоите“ вашата дневна соба.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]