01
Dec

Идеи за декоративен таван

[stm_post_info]

Таванот најчесто избираме да биде обоен со обична бела боја, но доколку би му посветиле малку повеќе внимание, тој може да ја разубави и освежи собата исто колку и ѕидовите и мебелот.

Затоа, погледнете нагоре и откријте ги сите брилијантно декорирани тавани со тапети, светлосни елементи и смели избори на боја.

Доколку сакате нешто уште посмело, таваните со платно креираат максмална драма и се изненадувачки лесни за поставување, доколку ја изберете вистинската ткаенина за оваа намена.

Погледнете неколку примери:

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]