01
Dec

Декорирајте ги ѕидовите во празничен дух

[stm_post_info]

Во духот на празничната атмосфера, компанијата WallPepper® носи во вашиот дом дел од магијата оваа сезона благодарение на темите кои ги доловуваат Божиќ И Нова Година…

Замрзнати предели, композиции од мали геометриски форми и осветлување кое вашиот простор го претвара во шик простор кој им прилега на сите љубители на Божиќниот дух. Со помош на овој вид на декорација во вашите домови носите традиционална атмосфера. Различните обрасци ги симболизираат поларните предели и планински панорами, бескрајни снежни регии, мразулци или обични традиционални украси. Овојпат, свеќите, шумите и снежните панорами не се само во вашата фантазија благодарение на уметниците кои оваа посебна атмосфера успеаа да ја пренесат и на ѕидовите.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]