02
Dec

Мал простор, огромна инспирација

[stm_post_info]

Малите простори можат да бидат вистински кошмар за повеќето сопственици на  станови. Но, исто така тие се благослов за дизајнерите. Можеби е чудно, но малите простори се секогаш катализатор за промени, принудувајќи ве да го исчистите просторот од непорребни работи и исто така да смислите мудри дизајнерски идеи на кои можеби никогаш не би ви текнало.

Од мали дневни соби и мали трепезарии, до мали спални соби, мали купатила, кујни и детсло соби, па дури и решенија за мали простори за складирање, ви претставиваме паметни, стилски идеи за секоја соба во вашиот дом.


[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]