07
Dec

Уникатни столчиња за современ ентериер

[stm_post_info]

Пронаоѓање на столчиња во современ стил не е толку лесна задача, но ние сме тука за да ви помогнеме.

Денеска ви ги претставиваме „OYO“, одличен концепт на компанијата „Aeris“,  кој се осмелил да го предизвика самиот поим за просторен дизајн. Овие парчиња мебел се беспрекорно конструирани и ги следат сите стандарди на индустријата за мебел, покривајќи го прашањето за безбедност и квалитет.

Овие столчиња се состојат од двоен цевчест челичен там кој ја креира потребната поддршка и ветува трајност. За оние на кои комфорот им е најважен елемент, важно е да знаат дека овие столчиња имаат постава и полнење со дебелина од пет сантиметри.

Овие столчиња можат да се корситат во трепезаријата или на работната маса бидејќи комфорот е она што ви е потребно кога поминувате многу часови пред компјутерот или работејќи на некој проект. Нивната пластична школка е зајакната, па нуди јачина каква што можеби не сте очекувале.

Достапни се во различни шеми од смели бои и тоа е уште една карактиеристика која го нагласува нивниот уникатен дизајн, давајќи можност секоја просторија во нашиот дом да ја претвориме во современо окружување со единствен амбиент.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]