07
Jun

Отворање на новиот објект Living Large

[stm_post_info]

Почитувани клиенти, пријатели и соседи,

Ве известуваме дека на 10 јуни 2017, сабота од 12 часот ќе вршиме свечено доделување на клучевите од Вашите нови домови во вториот по ред објект Living Large од елитниот станбено-деловен комлекс ElHomes-EcoHomes.

Голема чест ќе ни биде доколку присуствувате на оваа семејна средба што ќе биде момент за паметење и нов почеток за сите нас.

 

Со почит Ваши,

Elena Luka Home

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]