20
Jul

#InteriorCorner: Балкони од кои ќе Ви застане здивот

[stm_post_info]

Денот по утрото се познава, а нема ништо поубаво од тоа да го испиете утринското кафе на Вашиот убаво уреден балкон.
Балконите се едно од омилените места во домот – дозволуваат да ја изразите Вашата индивидуалност, честопати се место во кое се ,,издишуваме’’ по напорниот ден, не бараат голем напор во оддржувањето, а се особено корисни овој летен период.

Скролајќи по Инстаграм наидовме на многу инспиративни балкон, и сакаме да ги споделиме со Вас. Затоа што доколку немате убав поглед, не значи дека не треба Вашиот балкон да Ве исполнува и релаксира со својот декор. Погледнете ги подолу убаво уредените балкони полни со растенија и позитивна енергија – и започнете ја неделата со уживање.

[stm_post_tags]
[stm_share code=”JTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZmFjZWJvb2tfbGFyZ2UlMjclMjBkaXNwbGF5VGV4dCUzRCUyNyUyNyUzRSUzQyUyRnNwYW4lM0UlMEElM0NzcGFuJTIwY2xhc3MlM0QlMjdzdF90d2l0dGVyX2xhcmdlJTI3JTIwZGlzcGxheVRleHQlM0QlMjclMjclM0UlM0MlMkZzcGFuJTNFJTBBJTNDc3BhbiUyMGNsYXNzJTNEJTI3c3RfZ29vZ2xlcGx1c19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRSUwQSUzQ3NwYW4lMjBjbGFzcyUzRCUyN3N0X3NoYXJldGhpc19sYXJnZSUyNyUyMGRpc3BsYXlUZXh0JTNEJTI3JTI3JTNFJTNDJTJGc3BhbiUzRQ==”]
[stm_post_author_box css=”.vc_custom_1430549306597{margin-bottom: 50px !important;}”]
[stm_sidebar sidebar=”790″ code=”790″]